RU  |  UA EN   

Головна | Про готель | Номери та тарифи | Ресторан | Відпочинок та розвагиЛІТО  | Контакти та схема проїзду | Фотогалерея


 Готель «Дінамікс-Соняшник».  Визначні пам'ятки регіону. Влітку.

 
Влітку ми рекомендуємо відвідати численні природні куточки Сколівських Бескид:

Карта туристичних Бескидів 
Просмотреть карту увеличенно
При створенні цієї сторінки частково використано інформацію з сайту http://www.beskydy.com.ua

Верхнє Синьовидне

  Село Верхнє Синьовидне розташоване на злитті двох річок Стрий та Опір у мальовничій гірській долині - це одна з перлин Карпат - одне з найдавніших поселень в Бескидах (1240р.). У Галицько-Волинському літописі говориться про те, що князь Данило, повертаючись від угорського короля Бели, переночував у Сіневідском монастирі на Золотий горі. Зараз на цьому місці розташовується "Собор Божої Матері".
Гора Городище

  За переказами на цій горі стояв княжий замок, в якому жив князь зі своєю красунею донькою Ярославною. Замок зруйнували татари, підкупивши одного з бояр, а князь, повертаючись із полювання, об'єднав залишки війська і переміг татар на "Княжих Скелях".
Княжі Скелі

 
На російську землю напали татари. Війська князя і татар зустрілися в битві в урочищі Межиброди. Князь керував битвою зі скелі, що височіє над річкою в лісі. Поруч з князем була і його дочка Ярославна. До цих пір тут збереглися скелі, що отримали назви Княжа, Ярославна і Ханська.
Скельний монастир у Розгірче

Печерний монастир знаходиться поблизу села Розгірче. Рукотворна двох'ярусна печера знаходиться на схилі гори безпосередньо над східним краєм села. Монастир являє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть.
Сколе

Сколе розташований на трасі М06 Львів - Ужгород. У сколе можна оглянути дерев'яну церкву святої Параскеви з дзвіницею (1760), історико-краєзнавчий музей "Бойківщина", а також палац графа кінського (барона Гределя, XIX століття), оточений парком з екзотичних дерев.
Скелі Довбуша

Скелі Довбуша названі на честь відомого опришка Олекси Довбуша, який згідно легенди там і жив - грабував багатих і віддавав награбоване бідним. Самотня скеля близько сімдесяти метрів в діаметрі підносить свою вершину на тридцятиметрову висоту. Тут її називають Відлюдник ("Самітник"). Легенда свідчить, що саме під цим каменем Олекса Довбуш заховав свої скарби.
Гора Ключ (927 м)

Гора Ключ - найвища вершина хребта в Сколівських Бескидах, який замикає долину річки Кам'янки з півночі. Гора має висоту 927 метрів над рівнем моря. Гора відома як могила Українських січових стрільців, які загинули тут у боях першої світової війни в 1915 р. На вершині гори знаходиться могила з іменами загиблих стрільців і хрест.
Кам'янецький водоспад

Кам'янецький водоспад висотою у 7 метрів знаходиться в національному природному парку «Сколівські Бескиди». Вважається, що якщо дівчина вранці скупається у водоспаді, то протягом року вона вдало вийде заміж. Поруч з водоспадом розташоване Озеро Мертве (Журавлине). По місцевому повір'ям знахарі використовували воду з цього озера для виготовлення своїх настоїв.
Наскельна фортеця Тустань

Наскельна фортеця Тустань є унікальною пам'яткою фортифікації не зустрічається більш ніде в слов'янському світі. 
Про високе мистецтво оборонного будівництва свідчать висотна структура наскельної забудови, фортечні стіни п'ятнадцятиметрової висоти, п'ять поверхів житла (ХIII століття), колодязь, видовбаний в скелі, дві цистерни.
Водоспад Гуркало

  Водоспад Гуркало розташований на схилі хребта Парашки на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» і є гідрологічним пам'ятником природи. Висота водоспаду приблизно 5 м. Навколо водоспад оточений лісом, а неподалік височіє гора Кичера. 
Водоспад знаходиться на висоті 570 м над рівнем моря.
Гора Парашка

  Парашка (Параска) - найвища гірська вершина в Сколівських Бескидах заввишки 1268 м. За назвою гори називають і хребет, на якому вона розташована. На схилах Парашки беруть початок притоки річок Опір та Стрий. Схили гори покриті хвойними лісами. У горах ростуть численні види рідкісних рослин, частина з яких занесена до Червоної книги України.

Туристичну карту Сколівського району Львівської області можна подивитися на сторінці:
http://dynamix.com.ua/Ukr/hotel-Rest_Map.html

Дізнатися про інші визначні пам'ятки цього регіону можна на сайті:
http://www.skole.com.ua


Головна | Про готель | Номери та тарифи | Ресторан | Відпочинок та розвагиЛІТО  | Контакти та схема проїзду | Фотогалерея

 ©2020 Готель «Дінамікс-Соняшник».  Львівська область,  с. Верхнє Синьовидне, вул. Січових Стрільців, 1. 
+38(063)8702779, +38(099)7844750